Хто ми
ТОВ «ЮРИДИЧНИЙ КОНСАЛТИНГ «ОДИНЦОВ І ПАРТНЕРИ» працює на ринку юридичних послуг з 2004 року, має представництво на території Республіки Болгарія.

Успішність нашої практики ґрунтується на багаторічному досвіді, надійних партнерах та інтересах наших клієнтів.

Наша мета – бути надійним містком для бізнесу, який прагне вийти на ринок чи який планує просуватися далі, щоб здобути успіх. Інформація та якісні послуги, які ми надаємо, тільки зміцнюють довіру на ринках капіталу та економіках світу.

Ми цінуємо кожного клієнта і пишаємося роботою з кожним із них. Головною особливістю роботи з клієнтами нашої компанії є те, що ми надаємо інтегровані та комплексні юридичні послуги, супроводжуючи різні міжнародні транзакції наших клієнтів від самого початку до успішних завершень бізнес-операцій. Ми працюємо з підприємцями та компаніями для вирішення їх найактуальніших завдань.

Досягнення такого результату можливе тільки завдяки залученню найкращих фахівців у різних галузях права, інноваційності та неухильному дотриманню етичних стандартів у відносинах з клієнтами. Тому наш головний принцип - дотримання професійної та ділової етики, захист даних, інформації та інтелектуальної власності. Ми будуємо співпрацю із замовниками на засадах чесності, довіри й відкритості.
Ми надаємо кваліфіковані юридичні послуги у різних сферах бізнесу та сферах юридичної практики, а саме: корпоративне право, нерухомість та будівництво, антимонопольне та конкурентне право, судове та арбітражне представництво, податкове право, банківське та фінансове право, державні закупівлі, відносини з державними органами.

Займаємося багатьма напрямками та великими проєктами, допомагаємо краще орієнтуватися в особливостях розвитку і просування бізнесу на ринку. Здійснюємо юридичний супровід імпорту та експорту.
Одним із суттєвих проєктів було надання нашою компанією юридичної допомоги європейській мінеральній корпорації «______».

Керівник компанії є учасником декількох робочих груп Міністерства економіки України з питань економічного розвитку.

Серед наших клієнтів – державний концерн «Укроборонпром», державне підприємство «Укркосмос», «Українська асоціація вторинних металів», а також надаємо консультації Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України й багатьом іншим компаніям, іноді приватним особам.

Ми відрізняємося індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Про можливості ТОВ «ЮРИДИЧНИЙ КОНСАЛТИНГ «ОДИНЦОВ І ПАРТНЕРИ» свідчать реальні справи – це рішення судів на користь клієнтів з податкових спорів, повернення власності, медіація та врегулювання досудових спорів, реальне виконання рішень судів, захист інтересів клієнтів.

Забезпечуємо комплексне супроводження експорту та імпорту товару.
Призначити особисту зустріч