Що ми робимо
ТОВ «ЮРИДИЧНИЙ КОНСАЛТИНГ «ОДИНЦОВ І ПАРТНЕРИ» - це команда професійних юристів із багаторічним досвідом, яка працює не на процес, а на результат.

Наші знання дозволяють надавати різноманітні юридичні послуги, знаходити оптимальні варіанти вирішення питань.

Ми допомагаємо вирішувати найскладніші виклики та реалізувати найбільші амбіції клієнта.

Завдяки нашій роботі, яку ми надаємо - забезпечення, консалтинг, стратегія, транзакції та податки – ви отримаєте максимальну користь від трансформаційних можливостей. Ми інформуємо інвесторів та задовольняємо потреби всіх зацікавлених сторін. Будь-яке бізнес-рішення – це інвестиція. І ми можемо передбачити та оцінити ризики, яких за останні роки стає все більше. Проблеми виникають раптово, швидкість, з якою змінюються чинники бізнес-середовища, що впливають на бізнес, зростає, тому ми як справжні фахівці не дамо зійти з дистанції та допоможемо рухатися вперед.

У своїй роботі ми спираємося на нашу спільну творчість, досвід, судження та різні перспективи, щоб переосмислити майбутнє клієнтів на кілька кроків, а то і років наперед.

Ми – навігація в цьому швидкомінливому середовищі і ми допомагаємо клієнтам якнайшвидше оцінити ситуацію, сприймати її, бачити перспективи, керувати ризиками, що в результаті приводить до успіху.
Юридична допомога ТОВ «ЮРИДИЧНИЙ КОНСАЛТИНГ» має великий попит як серед компаній України, так і іноземців.

Ми здійснюємо захист і представництво з досить широкого переліку питань.

Наші фахівці мають за своєю спиною десятки успішних справ, професійні знання норм процесуального та матеріального права, шляхів вирішення конфліктних ситуацій.
ТОВ «ЮРИДИЧНИЙ КОНСАЛТИНГ «ОДИНЦОВ І ПАРТНЕРИ» – це команда незалежних та досвідчених правників, що надає повний спектр правової допомоги з акцентом на вирішення та уникнення спорів, а головне - досягнення позитивних результатів для клієнта.

Ми розробляємо стратегії та ведемо справи таким чином, щоб запобігти будь-яким складнощам у клієнта і щоб він був готовий до розвитку подій - до того, як вони стануться. Якщо ж складні ситуації виникають, підготовка та наш досвід допомагають клієнту обрати найбільш оптимальне рішення.

Вміємо знаходити нестандартні та ефективні рішення. Нам завжди вдається віднайти такі аргументи юридичного та іншого плану під час перемовин, що в результаті, якщо і є спір, нехай навіть справа дійде до суду, то це буде завжди краще та вигідніше обом сторонам.

Договір, який лише планується укладатися, завдяки умінню передбачати бізнесову ситуацію прописуємо таким чином, щоб у результаті спору та конфлікту ніколи не було. Робимо все настільки професійно та якісно, що завжди передбачаємо заздалегідь налаштовану на оману одну із сторін.

Нам під силу найскладніші юридичні завдання, які ми з легкістю вирішуємо, використовуючи системний підхід.

Ми любимо свою роботу – будуємо взаємовигідні й тривалі відносини та пишаємося тим, що працюємо з клієнтами як партнерами багато років. Ми бережемо конфіденційність та практикуємо винятково правові методи.

Складні справи ми робимо простими для сприйняття. Наші поради клієнту легко застосовувати на практиці.

З нами клієнт знатиме, що робити і як діяти в правовому полі, чи то у сфері інтелектуальної власності та медіа, чи корпоративному, чи судовій практиці.
Призначити особисту зустріч