Сергій Одинцов
Сергій Валерійович Одинцов понад 25 років у юридичній сфері. У своїй роботі як керівник завжди дотримується трьох основних принципів, які залишаються незмінними протягом усієї 17-річної історії ТОВ «КОНСАЛТИНГ «ОДИНЦОВ І ПАРТНЕРИ» – високий професіоналізм, уміння проявляти розумну передбачливість для досягнення найкращих результатів для своїх клієнтів, при цьому ніколи не переступаючи межу людяності та порядності. А ще - постійне навчання — це про те, як встигати за швидкістю змін світу та бути попереду у майбутньому!

Сергій Валерійович завжди викладається на сто відсотків і робить свою справу максимально ефективно. За його плечима значний досвід від посад державного службовця до власника заводів. Він знає усі багатогранні сторони бізнесу та як збудувати його з нуля. У цьому й вся особливість та унікальність надання юридичних послуг Сергієм Валерійовичем, бо він укаже на ризики, нюанси та надасть цінні поради на будь-якому етапі бізнесу, а головне, - можливості, які принесе угода клієнту.

Сергій Одинцов володіє професійною практикою вирішення спорів. Він має чималий досвід комплексного вирішення спорів клієнтів, який охоплює не тільки повний супровід справ у судах усіх інстанцій та юрисдикцій, а й досудове врегулювання спорів і процедур виконання судових рішень. Він завжди працює не на процес, а на результат.

У його команді - досвідчені адвокати та фахівці права. Інтелект, людяність, принциповість, відданість справі, наполегливість, уміння знаходити найкращий вихід, постійне самовдосконалення – риси, які характеризують керівника компанії.

Він досить вольова людина у досягненні своєї мети. Швидко приймає рішення, впевнено крокує до своєї цілі та завжди здобуває успіх. Стратегічне мислення природженого керівника, величезний запас знань та практичний досвід, уміння знаходити найоптимальніші рішення складних управлінських питань допомагають йому у щоденній роботі.
Немає нічого неможливого, якщо ти цього прагнеш і віриш.

Сергій Одинцов

Досвід роботи:
1993 – 1997 начальник відділу нерухомості в АТ «Торговий дім» «Інтер-Стратегія»
1997 – 1999 директор Державного комунального підприємства «Муніципальний театр краси»
1999 – 2002 – заступник директора Товарної біржі «Біржа з торгівлі нерухомості та транспорту «Союз»
2002 – 2004 – комерційний директор ТОВ «Дніпровторметали»
2004 – 2006 – директор ТОВ «Еквітас»
2006 – 2010 – спеціаліст І категорії відділу регуляторної політики та розвитку підприємництва / головний спеціаліст відділу реєстрації та ліцензування Представництва держави комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Дніпропетровській області
2010 – 2014 – заступник директора з економіки ТОВ «Феррогрупп»/ комерційний директор «Голден Стандарт»
2014 – 2015 – керівник представництва ТОВ «Еквітас» на території Республіки Болгарії
З 2019 – директор ТОВ «Юридичний консалтинг «Одинцов і партнери»
Президент в Асоціації «УКРАЇНСЬКА
АСОЦІАЦІЯ «СИЛА МЕТАЛУ»


Освіта:
1993 р. – радіофізика та електроніка Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара
2007 р. економіст – менеджер Харківський політехнічний інститут
2008 р. правознавство
Харківський національний університет внутрішніх справ
2014 р. системний сімейний психолог / гештальт – терапевт
Московський інститут гештальт – терапії та консультування
2017 р. позитивна психологія
Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка
Призначити особисту зустріч