Ера штучного інтелекту у юриспруденції
Не секрет, що сьогодні штучний інтелект швидко інтегрується у різні сфери життя. Він пише музику, малює картини на рівні відомих художників, ставить медичні діагнози, обігрує професіоналів у шахи та навіть робить спроби створити винаходи. Уже декілька років говорять і про штучний інтелект у юридичній сфері.

Швидке зростання впровадження технологій штучного інтелекту дійсно породжує очікування, що юридичні компанії будуть намагатися автоматизувати частину роботи, зменшуючи залежність від молодших юристів та допоміжного персоналу. Такі речі, як автоматизоване складання простих договорів, вже існують на даний час. Великі юридичні компанії частково переходять на автоматизовану працю, але в основному на тих ділянках роботи, яку співробітники виконували примітивно. Штучний інтелект зможе позбавити від рутинних речей.

Надання складних юридичних консультацій, усе, що пов'язано з переговорами, умінням домовлятися, застосування soft skills (м'які навички), особливо, де договірні процеси зі складними моментами, - це робота, яка, на нашу думку, залишиться на довгі роки за людьми. Адже якою б ідеальною не була програма, покликана автоматизувати процеси в юридичній діяльності, завжди існує людський фактор, який впливає на її виконання. Smart-contract (розумний контракт), розроблений штучним інтелектом, може не врахувати ті моменти, які здатна передбачити тільки людина-професіонал: виникнення спірних питань, які є між людьми, конфліктні ситуації, договірні відносини тощо. Усе це можливо вирішити тільки людині з досвідом, яка вміє мислити творчо, має власне бачення вирішення проблем у комплексі, використовуючи медіацію, психологію, емоційний інтелект та інші можливості для того, щоб досягти результату.

Штучний інтелект може тільки допомогти юристам в тому випадку, коли все ясно і зрозуміло, де є домовленість і немає необхідності у soft skills (м'які навички) та використанні етичних проблем.

Програми, системи, машини функціонують у заданих рамках, а ми з вами маємо можливість мислити неординарно, навіть якщо вашим помічником є штучний інтелект!
Наша компанія разом із провідними українськими і європейськими спеціалістами у сфері it-технологій займається створенням системи, яка дозволить в автоматизованому режимі створювати для клієнтів складні договори з індивідуальним підходом, а також спростить юридичні консультації з урахуванням підключення до основних баз даних, які також допоможуть вирішити ряд питань та проблем, особливо під час експортно-імпортних операцій.
Штучний інтелект і ми
Призначити особисту зустріч